ALGAVAL SEPTEMBRIL UUED VÄLJAKUTSED

Leia septembrikuu kampaaniatoodete hulgast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Kategoorias personaalarvutid leiab enda jaoks sobiva arvuti igaüks. Personaalarvutid natuke rohkem kui kümnelt juhtivalt tootjalt..  Kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga isegi 32 gigabaiti. Peale selle on tootegrupis personaalarvutid ka HDD kuni 2TB mäluga.  Personaalarvutid on nii Windows, Linux kui ka DOS operatsioonisüsteemidega.

Mitmed personaalarvutid on hetkel allahinnatud-https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/personaalarvutid_monitorid_ups/personaalarvutid

 

KVALITEETSEIMAD ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Meie internetikauplusest saad soetada ilmajaamad, mis näitavad siseruumide temperatuuri ja ka sellised ilmajaamad mis näitavad õue temperatuuri. Paljud ilmajaamad on ilmaprognoosimise lisafunktsiooniga. Taolised ilmajaamad näitavad ilmaprognoosi 24h kuni 96h. Osad ilmajaamad saab panna seina külge.  Ka kuufaase näitavad ilmajaamad on täiesti saadaval!

?`=9+

LAHEDAD DROONID IGALE VANUSELE

 

Kaheksalt erinevalt firmalt droonid ootavad Sind meie internetipoes. Enim ostetud droonid on tootjalt Overmax. Kiiremad droonid saavad lennata kiirusega kuni 72 km/h.  Täiesti täis akuga droonid on võimelised lendama koguni pool tundi.  Droonid ning nende lisatarvikud vaata eraldi tootegruppidest. Droonid aitavad sul jäädvustada olulisi sündmusi kõrgemalt!

 

 

LED ja LCD MONITORID

 

Meie internetikaupluses on suures valikus LED monitorid.  Kõige suuremad LED monitorid on 47 tolli. Nii LCD kui ka LED monitorid on  erineva ekraanitüübiga. Enamus monitorid on sensorekraaniga. Populaarseks on saanud nõgusa ekraaniga monitorid. Enamus monitorid on reguleeritavad – nt on võimalik muuta kaldenurka või Pivot.

 

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD SÜGAVA UNE

 

Rikkas värvivalikus madratsid. Madratsid erinevad nii laiuse, pikkuse kui ka kõrguse poolest. Tavaliselt ei võta tühjas olekus suuremad madratsid rohkem kui väiksemad ruumi. Matkale minekuks soovitame valida aga õhemad madratsid.  Ka veemõnude nautimiseks on pakkuda lahedad madratsid. Taolised madratsid on tehtud vinüülist.

 

 

REHVID IGALE AUTOLE

 

Rehvid igale automudelile. Erimõõtudes rehvid vaid usaldusväärsetelt partneritelt. Ja kokku on rubriigis rehvid enam kui tuhat rehvi.  Filtri abiga avastad soovitud rehvid kiiremalt. Kui ei õnnestu ise leida, aitab meie töötaja Sulle rehvid tellida. Õiged rehvid, et liiklemine oleks ohutusnõuetele vastav!

 

ERINEVAD ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Kas oled teadlik, et nüüdisajal on eraldi arvutihiired arvutimängudeks? Need arvutihiired on kiirema reageerimisajaga. Sülearvuti jaoks arvutihiired on eraldi jaotuses. Meil on hästi lahedates toonides arvutihiired. Juhtmeta arvutihiired saad ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth abil. |Ükskikud arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtmega Vaata veel, mis tüüpi arvutihiired sobiksid Sinule kõige paremini!

Comments are closed.

Post Navigation