KVALITEETSED ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

Leia hooaja kampaaniatoodete hulgast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Tudengile, kontoritöötajale või arvutimängurile personaalarvutid ühes kohas. Personaalarvutid enam kui kaheksalt kaubamärgilt..   Kodus toimingute tegemiseks sobiksid suurepäraselt Dell personaalarvutid. Pluss on rubriigis personaalarvutid ka HDD kõvakettaid kuni kahe terabaidise mahutavusega.  Otsingufiltri jõul saad valida ainult personaalarvutid soovitud operatsioonisüsteemiga. Ära maga maha võimalust muretseda kõige parema hinnaga personaalarvutid!

 

 

 

Meie e-kauplusest saad soetada ilmajaamad, mis näitavad toa temperatuuri samuti ka sellised ilmajaamad mis näitavad välist temperatuuri. Paljud ilmajaamad on ilma ennustamise funktsiooniga. Ilmajaamad näitavad ilma kuni 4 ööpäeva. Osad ilmajaamad saab panna seina külge. Ükskikud  ilmajaamad on ka kuufaasidega.

 

UHKED DROONID IGA VANUSE JAOKS

 

Populaarsust koguv trend nüüdisaja inimkonnas on droonid. Enim ostetud droonid on tootjalt Overmax. Ükskikud droonid on juhitavad isegi 13 km distantsilt. Täislaetud akuga droonid on võimelised lendama kuni 25 minutit.  Enamjaolt on droonid juhitavad nutiseadme või erilise juhtimispuldiga. Osad droonid on GPS-iga, eriti droonid , mille tööraadius on üle mitme kilomeetri.

 

 

LED ja LCD MONITORID

 

Osta meie juurest monitorid ning tarnime need sinuni kahe päevaga. Monitorid on erinevad nii mõõtude kui värvuse poolest. Põhiliselt on monitorid kas läikiva või mati ekraaniga. Peale selle saad välja otsida monitorid heleduse järgi.  Populaarseks on saanud nõgusa ekraaniga monitorid. Paljud monitorid on seadistatavad – nt on võimalik muuta kaldenurka või kõrgust.

 

HEAD MADRATSID TAGAVAD HEA UNE

 

Rikkalikus värvivariatsioonis madratsid. Veebikeskkonnas on saadaval erimõõtudes madratsid. Täispuhutavad madratsid on sobilikumad siseruumides magamiseks. Iga inimene oskab valida, millised madratsid on magamiseks mugavamad. Ka basseinis kasutamiseks on pakkuda seljatoega madratsid.

Need madratsid on tehtud vinüülist- https://www.1a.ee/matka_ja_turismitooted/turism_reisimine/madratsid_vaipkatted_matid

 

 

REHVID IGALE AUTOLE

 

Rehvid Sinu sõiduvahendile. Erisuurustes rehvid vaid parimatelt partneritelt. Hetkel on parim hetk tellida odavamalt uued rehvid. Kindlasti kasuta meie filtrit, et leida õiged rehvid.  Kindlasti saaksid alati ka e-poe spetsialistilt abi küsida ja rehvid soetada. Õiged rehvid, et autoga sõitmine oleks ohutusnõuetele vastav!

 

ERITÜÜPI ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Kas tead, et nüüdisajal on eraldi arvutihiired arvutimängude mängimiseks? Need arvutihiired on ülikiire reageerimisajaga. Sülearvuti arvutihiired on eraldi jaotuses. Tavalised arvutihiired võivad olla nii juhtmeta kui ka juhtmega. Juhtmeta arvutihiired on võimalik ühendada sülearvutiga kas USB või Bluetooth abiga. |Mõned arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtme abiga. Uuri kindlasti missuguste funktsioonidega arvutihiired on olemas.

Comments are closed.

Post Navigation