KVALITEETSEIMAD ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

Sel kuul otsi parimaid pakkumisi järgmiste toodete seast – arvutihiired, rehvid, madratsid, monitorid, droonid, ilmajaamad, personaalarvutid.

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Õppurile, kontoritöötajale või IT gurule personaalarvutid ühes kohas. Personaalarvutid natuke rohkem kui 10-lt juhtivalt tootjalt..  Kõige kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga koguni 32 gigabaiti. Arvutimängudeks aga on parimad 1a_Elite personaalarvutid. Personaalarvutid on nii erinevate operatsioonisüsteemidega. Ära maga maha võimalust muretseda kõige parema hinna eest personaalarvutid!

 

Meie kauplusest on võimalik soetada ilmajaamad, mis näitavad siseruumide temperatuuri ning lisaks sellised ilmajaamad mis näitavad õues olevat temperatuuri. Mõned ilmajaamad on ilma ennustamise lisafunktsiooniga. Ilmajaamad näitavad ilma kuni  96 tundi. Igat tüüpi ilmajaamad võivad omada ka äratamise funktsiooni. Teatud  ilmajaamad on ka kuufaaside kalendriga.

?`=9+

LAHEDAD DROONID LASTELE JA TÄISKASVANUTELE

 

Kasvav trend nüüdisaja inimkonnas on droonid. Droonid võivad olla nii meelelahutuseks kui ka töö otstarbega. Kiiremad droonid on võimelised lendama kiirusega kuni 72 km/h.  Täiesti täis akuga droonid võivad lennata peaaegu 25 minutit.  Enamjaolt on droonid juhitavad nutiseadme või erilise kaugjuhtimispuldiga. Droonid on asendamatu oluliste sündmuste salvestamisel kõrgemalt!

 

 

LED ja LCD MONITORID

 

Osta meilt monitorid ja tarnime monitorid õigesse kohta juba ülejärgmisel päeval. Kõige suuremad LED monitorid on üle neljakümne tolli. Nt on monitorid kas läikiva või mati ekraaniga. Paljud monitorid on sensorekraaniga. Monitorid erinevad ka reageerimisaja poolest, mis võib olla 1-14 sekundit.  Enamus monitorid on reguleerimisvõimalusega – nt on võimalik muuta kaldenurka või kõrgust.

 

MUGAVAD MADRATSID TAGAVAD KVALITEETSE UNE

 

Kirjus valikus madratsid. Madratsid saad valida täpselt soovitud parameetrite järgi. Reeglina ei võta õhust tühjaks lastud suuremates mõõtudes madratsid palju ruumi. Iga inimene oskab valida, millised madratsid toovad rahuliku une. Peale selle on poes madratsid ka vees kasutamiseks. Sellised madratsid on tehtud vinüülist.

 

 

REHVID IGAKS ILMAKS

 

Rehvid sõiduautole, maasturile ja mikrobussile. Erisuurustes rehvid vaid usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Hetkel on ideaalne võimalus tellida odavamalt uued rehvid. Soovitame kasutada meie filtrit, et osta soovitud rehvid.  Kui ei õnnestu ise leida, aitab kindlasti meie spetsialist Sulle rehvid tellida.

Ja kindlasti on meilt muretsetud rehvid kõige parema hinnaga- https://www.1a.ee/autokaubad/rehvid_ja_veljed

 

ERISUGUSED ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Kas teadsid, et tänapäeval on eraldi arvutihiired arvutimängudeks? Mängude arvutihiired on väga kiire reageerimisajaga. Populaarsed arvutihiired mängudeks on nt Razer tootjalt. Tavalised arvutihiired võivad olla optilised või laseriga. Ilma juhtmeta arvutihiired saad ühendada arvutiga kas USB või Bluetooth ühendusega. |Mõned arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtmega Uuri missuguste lisafunktsioonidega arvutihiired on olemas.

Comments are closed.

Post Navigation