MOOTORSAED OSTUKORVI JA ALAKU AIATÖÖD! – SIIN

ÄmbridVÕIDUKA TUJUGA SUVE ALGUSELE VASTU!

Suvi pole enam üldse kaugel enam ning seepärast soovitame juba aegsalt vajalik varustus valmis osta – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, prügikastid, ämbrid, survepesurid ja kompressorid – suviste hindadega!

 

MURUNIIDUKID, MIS TEEVAD ROHUGA IMESID

Kaubavalikus on nelja tüüpi muruniidukid.  Elektriga töötavad muruniidukid on vaid üks muruniiduki tüüpidest. Paljud bensiiniga muruniidukid on iseliikuvad.  Ka on  samuti mehhaanilised muruniidukid, mille jaoks on tarvis enda jõudu.  Ja käesoleva dekaadi uudis on robot muruniidukid.  Tootekirjelduses saab näha ka konkreetset materjali, millest on muruniidukid tehtud.  Osta kohe, kuna muruniidukid on praegu kuum seade!

 

BASSEINID MUUDAVAD IGA MAALAPIKESE LAHEDAKS

Basseinid on vahvad sellepärast, et nad teevad kõigi tuju rõõmsaks! Kõik basseinid on toodetud ilmastikukindlast ja kindlast materjalist. Beebidele loodud basseinid on kummist ja vahvate joonistustega. Poe valikus on basseinid diameetriga peaaegu kümme meetrit. Kõige suurema sügavusega basseinid on 130cm sügavad. Lisaks on müügil ka filtriga komplektis basseinid.

Prügikastid, ämbrid leiad mugavalt ühe kategooria alt. Sel kuul on prügikastid ämbrid eriti soodsa hinnaga.

 

MOOTORSAED OSTUKORVI JA ALAKU AIATÖÖD! – SIIN

Valikus on Fieldmann, Mtd, STIGA mootorsaed. Need on parimad mootorsaed, mis saavad töö tehtud korralikult.  Mootorsaed ja mootorsaagide lisatarvikud asuvad ühe kategooria all. Valikuid annavad juurde mootorsaed erineva disainiga.  Osad mootorsaed töötavad elektri jõul.  Kiirusta, sest mootorsaed on mõned päevad veel soodushinnaga!

 

SURVEPESURID ON HEA INVESTEERING IGAÜHE JAOKS

Survepesurid vabastavad Su autopesulatest pikaks ajaks! Survepesurid on funktsioonide poolest väga mitmesugused – vaata omaduste loetelu! Funktsioonide loetelu abiga on kergemini mõista, mis on need funktsioonid, mida survepesurid täidavad. Sul on võimalus osta sellised survepesurid, mille üheks funktsiooniks on vee soojendamine kuni 60’C. Konkreetsed survepesurid on head, kui vaja mõni miniatuursem ese puhtaks saada.  Survepesurid, mis panevad Su aknad ja auto läikima juba ootavad Sind!

 

KOMPRESSORID – IDEAALNE ABILINE KODUTÖÖDES

 

Kompressorid nagu ka teised masinad reeglina väga erinevad.  Kompressorid ja nende tarvikud otsi mugavalt otsingulahtri abil. Juhul kui kompressorid on peamine osa Sinu argipäevasest tegemistest, siis müra on oluline tegur. Suuremad ja väiksemad kompressorid, vaata mis oles Sinule sobiv. On olemas kompressorid, mida saab ühte kätte võtta, kuid on ka sellised mis on pigem statsionaarseks töötamiseks.  See, missugused kompressorid Sulle huvi pakuvad, baseerub põhjustel, mida masin tegema peab.

 

Talve hindadelt on jää ära sulanud. Suur kampaania on ametlikult – muruniidukid, prügikastid, ämbrid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid ootavad Sind!

 

Comments are closed.

Post Navigation